امروز : یکشنبه 25 مهر 1400 بروزرسانی:1400/07/25

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

1:46 PM 1400/07/21 تعداد بازدید: 2

مدير كل شيلات خوزستان، خسارت وارد شده  ناشي از زمين لرزه به مزارع آبزي پروري شهرستان انديكا را 30 ميليارد ريال اعلام كرد.


به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، فتح اله ابوعلي، در اين رابطه گفت: زمين‌لرزه ۵.۷ ريشتري هفته گذشته، مرز استان‌هاي چهارمحال و بختياري و خوزستان را لرزاند كه خسارت هايي به آبزي پروري شهرستان انديكا  وارد كرد.
وي افزود: طي ارزيابي هاي به عمل آمده، به 5 مزرعه در مجتمع پرورش ماهيان سردابي سوسن و سرخاب واقع در روستاي سربازار شهرستان انديكا خسارت وارد شده است.
مدير كل شيلات خوزستان، ادامه داد: براساس گزارش ها و مستندات دريافتي، 15 تن ماهي در اين مجتمع از بين رفته است و همچنين خساراتي به ديواره و بدنه ۵۱ استخر بتني وارد شده است.
ابوعلي، خاطرنشان كرد: كل توليدات شهرستان انديكا با توجه به اقليم مناسب عمدتاً شامل ماهيان سردابي است و در سال 99، يكهزار تن ماهي قزل آلاي رنگين كمان از اين مجتمع برداشت شد و پيش بيني مي شود تا پايان سال اين ميزان به يكهزار و 100 تن رشد داشته باشد.
وي، يادآور شد: با توجه به گزارش هاي واصله از شهرستان انديكا پس از بررسي هاي لازم در اسرع وقت  از طريق مديريت بحران استان خسارت  آبزي پروان پيگيري و جبران خواهد شد.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)