امروز : یکشنبه 25 مهر 1400 بروزرسانی:1400/07/25

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

8:21 AM 1400/07/21 تعداد بازدید: 2
مراسم تجليل از درياييان نمونه كشوري با حضور مديران ارشد ارگان هاي دريايي و جمعي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در آيين گراميداشت روز جهاني دريانوردي روز سه شنبه 20 مهرماه 1400 در تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات،  جمهوري اسلامي ايران همگام با جامعه جهاني هر ساله در مهرماه، روز جهاني دريانوردي را با برگزاري مراسمي گرامي مي‌دارد.
  امسال سازمان بنادر و دريانوردي با توجه به شرايط موجود و در راستاي اجراي پروتكل‌هاي بهداشتي مصوب ستاد ملي مقابله با كرونا، مراسم روز جهاني دريانوردي را به صورت محدود و با رعايت فاصله گذاري اجتماعي با حضور نمايندگان ارگان هاي دريايي در محل سازمان بنادر و دريانوردي برگزار كرده است.
در اين مراسم، ضمن ايراد سخنراني مديران ارشد ارگان هاي دريايي، با اهداي لوح سپاس از تعدادي از درياييان نمونه كشور در رده هاي مختلف تجليل به عمل آمده است.
گفتني است  از نمونه هاي دريايي شيلات ايران، دكتر قاسم كريم زاده  بعنوان مدير دريائي نمونه ازشيلات استان مازندران، الياس واحدي كارمند نمونه دريايي از سازمان شيلات ايران، عبدالمجيد مقصودي پيشكسوت نمونه دريايي از استان هرمزگان و عبدالله سعيدي بعنوان ايثارگر نمونه دريايي از استان سيستان وبلوچستان مورد معرفي و تجليل قرار گرفتند.   

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)