امروز : یکشنبه 17 فروردین 1399 بروزرسانی:1399/01/16

گالری تصاویر خبر

2:22 PM 1398/11/21 تعداد بازدید: 701
به مناسبت گراميداشت ايام الله دهه فجر در روزهاي شانزدهم و هفدهم بهمن ماه 1398 جشنواره طبخ آبزيان به همراه كلاس آموزشي ترويجي براي بانوان در شهرستان كليبر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، اين برنامه با مشاركت و همكاري مديريت جهاد كشاورزي آذربايجان شرقي، پايگاه بسيج خواهران و اداره فني و حرفه اي شهرستان در راستاي تفاهم نامه همكاري مشترك بين سازمان هاي مربوطه به اجرا درآمد.
حجت الاسلام والمسلمين مجيد نجفي نماينده ولي فقيه در سازمان جهادكشاورزي استان در اين مراسم ضمن تبريك ايام دهه مبارك فجر نقش بانوان را در جامعه مهم و سرنوشت ساز ارزيابي كرد و افزود: بي شك نقش كليدي و تاريخي بانوان را در پيروزي انقلاب اسلامي، جنگ تحميلي و دوران سازندگي كشور نمي توان ناديده گرفت همانطوري كه نمي توان از نقش آنان در خانواده بعنوان مادر در امر تربيت و امنيت غذايي و سلامتي چشم پوشي كرد. ايشان با تاكيد بر اينكه غذا هاي دريايي و ماهي اگر در سبد غذايي خانوارها قرار گيرد علاوه بر تامين بسياري از نيازهاي تغذيه اي براي رشد و بالندگي اعضاي خانواده از بسياري از بيماري هاي شايع غير واگير در جامعه پيشگيري خواهد شد. 
براساس اين گزارش در روز دوم   به 50 نفر از بانوان علاقمند و متقاضي چهار نوع شيوه طبخ با ماهي آموزش داده شد و اطلاعات تغذيه اي مربوطه توسط كارشناس تغذيه ارائه گرديد. در پايان با حضور مسئوليني از استان و شهرستان، از پنج نفر از بانوان برتر كه در تهيه و طبخ ماهي امتياز بالايي را كسب نموده بودند تقدير شد و مديريت جهاد كشاورزي شهرستان به آنان هدايايي به يادبود اهدا كرد.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)