10:31 AM 1398/04/19 تعداد بازدید: 379

  برگزاری جشنواره طبخ ماهیان آب شیرین در شهرستان ایرانشهر

 جشنواره طبخ آبزیان، با مشارکت دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه علوم پزشکی،ئشهرداری، بسیج سازندگی سپاه پاسداران، بسیج خواهران، فنی و حرفه ای و کانون زنان بلوچ شهرستان ایرانشهر و پخت 70 نوع غذا برگزار شد.

 
در این مراسم که  معاونت  استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر، شهردار و اعضای شورای اداری شهرستان حضور داشتند ،مهندس علیزاده معاون تولید و بهره برداری اداره کل شیلات استان هدف از برگزاری این جشنواره ها را در راستای سیاست های سازمان شیلات ایران و بالا بردن سرانه مصرف آبزیان وترویج فرهنگ مصرف آبزیان اعلام و سپس  به بیان فواید مصرف آبزیان پرداخت.

سپس حجت اسلام و المسلمین سجادی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان به بیان نظرات دینی در مورد مصرف آبزیان پرداخت و برگزاری اینگونه جشنواره ها را اقدامی مناسب جهت آشنایی مردم با فرهنگ صحیح مصرف بیان کرد.

در پایان مراسم نیز از نفرات برتر جشنواره به انتخاب داوران تجلیل و تقدیر شد. قابل ذکر است در شهرستان ایرانشهر بیش از 70 باب استخر فعال پرورش ماهی و 15 منبع آبی وجود دارد که از پتانسیل های مهم شهرستان در زمینه آبزی پروری بشمار می رود.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران