11:24 AM 1396/11/30 تعداد بازدید: 626

  افتتاح پروژه پرورش ماهیان خاویاری در دریاچه گیلارلو اردبیل

 در راستای تولید و توسعه پرورش آبزیان، پروژه پرورش ماهیان خاویاری در قفس در دریاچه گیلارلو در شهرستان گرمی استان اردبیل افتتاح شد.

 
  به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران با حضور فرماندار شهرستان گرمی مهندس امامی، دکتر میرآرمان واعظی مدیرکل شیلات استان، روسا و مدیران کل شهرستان و اهالی شهرستان گرمی، پروژه پرورش ماهیان خاویاری در قفس به ظرفیت 20 تن در شهرستان گرمی افتتاح شد. 
دکتر واعظی در جریان این افتتاح گفت: تعداد هفت عدد قفس پرورش ماهیان خاویاری درا ین سد مستقر خواهد شد و انتظار می رود با حمایت فرماندار و مسئولین استانی و شهرستانی به تولید حدود 20 تن انواع ماهیان خاویاری برسیم.
وی افزود: با پایان مطالعات جامع آبزی پروری، درشهرستان گرمی شاهد افزایش تولید انواع آبزیان خواهیم بود. 
امامی فرماندار شهرستان گرمی نیز در این مراسم اظهار داشت : با توجه به اینکه فعالیت های آبزی پروری هم اشتغال زایی بالا هم سود خوبی دارد، انتظار می رود اداره کل شیلات استان در بحث فرهنگ مصرف هم وارد شود و مصرف آبزیان را در سبد غذایی مردم افزایش دهد. البته کارهای خوبی در این زمینه صورت گرفته است که ضمن تشکر از مدیرکل شیلات استان، با توجه به ظرفیت بالای این شهرستان، امیدواریم در حوزه های بالهارود و سمبورچای نیز شاهد گسترش فعالیت های شیلاتی باشیم.

تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران