9:51 AM 1396/11/24 تعداد بازدید: 570

  کمبودی در توزیع ماهی و میگو شب عید وجود ندارد

 

دکتر حسن صالحی معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران گفت: با توجه به افزایش تولید 10 درصدی ماهی نسبت به مدت مشابه سال قبل کمبودی در توزیع این محصول وجود ندارد.


 به گزارش روابط عمومی سازمان شیلات ایران، دکترحسن صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران، با تأکید بر اینکه کمبودی در توزیع ماهی و میگوی شب عید وجود ندارد، اظهار کرد: با توجه به افزایش تولید 10 درصدی ماهی نسبت به مدت مشابه سال قبل کمبودی در توزیع این محصول وجود ندارد.

وی افزود: سازمان شیلات برای عرضه محصول در ایام پایانی سال، برنامه‌هایی نظیر برپایی نمایشگاه عرضه محصولات شیلات و جشنواره غذاهای دریایی در استان‌ها و توزیع محصولات بسته‌بندی با ارائه تخفیف 20 درصد در فروشگاه‌های زنجیره‌ای در اسفند ماه در نظر گرفته است.

دکتر صالحی در توصیه‌ای به مردم برای خرید ماهی در روزهای پایانی سال، گفت: از مردم تقاضا داریم که از فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میادین میوه‌وتره بار و نمایشگاه عرضه محصولات میگو و ماهی مورد نیاز خود را با قیمت مناسب خریداری کنند.

به گفته معاون وزیر جهاد کشاورزی نمایشگاه عرضه محصولات شیلاتی توسط تشکل‌ها در اسفند ماه در مصلی برگزار می‌شود.

رئیس سازمان شیلات ادامه داد: عرضه محصولات شیلاتی در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و میادین میوه و تره بار از واسطه‌های غیر ضرور در بازار جلوگیری می‌کند.

وی با اشاره به اینکه محدودیتی در توزیع محصولات شیلاتی وجود ندارد، بیان کرد: با توجه به آنکه بخش عمده صید ماهیان استخوانی در شمال کشور در اسفند ماه آغاز می‌شود، بنابراین در صورت شرایط مساعد آب و هوایی عمده نیاز استان‌های شمالی، غربی، شرقی و تهران با قیمت مناسب پوشش داده خواهد شد.

دکتر صالحی در پایان تأکید کرد: همواره سازمان شیلات و تولیدکنندگان درصدد عرضه محصول با قیمت مناسب به بازار هستند.


تصاویر پیوست
فایلهای پیوست
نظر خود را ارسال نمایید
نام
نظرات
پست الکترونیکی

کد  امنیتی

نظرات خوانندگان
كليه حقوق اين پورتال متعلق به سازمان شیلات ایران مي باشد
روابط عمومی سازمان شیلات ایران