امروز : شنبه 10 خرداد 1399 بروزرسانی:1399/03/10

گالری تصاویر خبر

12:28 PM 1399/02/30 تعداد بازدید: 2
در ديدار مديركل شيلات استان بوشهر با معاون هماهنگي برنامه و بودجه سازمان مديريت و برنامه ريزي استان بوشهر، بر ضرورت تامين اعتبار چند پروژه هاي كلان در حوزه شيلات و آبزيان تاكيد شد. 

به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، در اين ديدار مديركل شيلات بوشهر تخصيص سال گذشته پروژه هاي تاثير گذار در حوزه توليد آبزيان را كمتر از ميانگين تخصيص استاني ذكر كرد و اظهار داشت: لازم است جهت رفع مشكلات صيادان شيف، بندرگاه و نخل تقي، چاره انديشي شود.

علي بازدار افزود : براي تسريع در رفع مشكلات اين بنادر و در صورت مشكل تامين اعتبار از محل درآمدهاي عمومي دولت، راه هاي ديگري از جمله بهره گيري از مشاركت عمومي در ساخت يا تكميل اين بنادر مدنظر قرار خواهد گرفت. 

  معاون هماهنگي برنامه و بودجه سازمان مديريت و برنامه ريزي نيز اظهار داشت: تامين اعتبار زيرساخت هاي شيلاتي از اولويت هاي سازمان است و اميدواريم در سال جاري نيازهاي مالي اين پروژه ها را مرتفع كنيم.
محسن پاپري افزود: با شروع مراحل مختلف توزيع اعتبارات استاني در كميته هاي برنامه ريزي شهرستان ها لازم است با رايزني و هماهنگي با فرمانداران، در راستاي تامين مطالبات صيادان و آبزي پروران اقدام شود.

فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)