امروز : دوشنبه 23 تیر 1399 بروزرسانی:1399/04/23

گالری تصاویر
برای دیدن تصاویر بعدی روی تصویر کلیک نمایید

9:35 AM 1399/04/09 تعداد بازدید: 2
جلسه تخصصي پروژه اولويت داراستاني شيلات مازندران ( پرورش ميگو در اراضي بهشهر) با حضور  مديركل شيلات مازندران و معاون آبزي پروري، رئيس پژوهشكده اكولوژي درياي خزر، معاونين و كارشناسان پژوهشكده يكشنبه ۸ تير 1399 در سالن جلسات پژوهشكده اكولوژي درياي  برگزارگرديد.


به گزارش روابط عمومي سازمان شيلات ايران، دراين جلسه گزارشي از سوابق اجراي پروژه پرورش ميگوي وانامي در استان مازندران توسط كارشناس مركز تحقيقات ارائه شد و در ادامه مواردي در خصوص فرصت ها و چالش هاي پيرامون اجراي اين طرح در استان مازندران بين طرفين به بحث گذاشته شد. 
براساس اين گزارش، مقرر شد تيم كارشناسي مشترك به منظور بررسي و ارائه طرح اجرايي پروژه با در نظر گرفتن جميع جهات تشكيل شود. 
همچنين مسائل مربوط به ارزيابي و بازسازي ذخايرآبزيان، چالش هاي پرورش ماهي در قفس و مزارع سردآبي استان از جمله موارد ديگري بود كه در اين جلسه مطرح شد.  
در پايان اسحاقي مدير كل شيلات مازندران بر نقش همكاري في مابين مراكز تحقيقاتي و دانشگاهي در پيشبرد اهداف برنامه ششم توسعه و جهش توليد و همچنين ضرورت نظرات كارشناسان پژوهشكده و مراكز تحقيقاتي در اجراي طرح‌ها و پروژه‌هاي شيلاتي و برحضور آنان در كارگروه هاي تخصصي شيلاتي تاكيد كرد.
فایل های پیوست :

ارسال دیدگاه

( دیدگاه ثبت شد)